Bishop Michel Router

Auxiliary Bishop of Armagh

Born 15 April 1965; ordained priest 25 June 1989; appointed Auxiliary Bishop of Armagh 7 May 2019; episcopal ordination 21 July 2019. 

Episcopal Responsibilities

To be confirmed.

Contact details

Ara Coeli, Armagh BT61 7QY
Tel: +44 (0)28 3752 2045
Fax: +44 (0)28 3752 6182
Email: admin@aracoeli.com
Website: www.archdioceseofarmagh.org

 
Please note: When calling from the Republic of Ireland there is a direct code 048 before the local number

The IEC provides external links as convenience to our users. The appearance of external links does not constitute endorsement by IEC of the information, products or services contained therein.